پیام خطا

  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).

شرایط اجرا و پذیرایی از گروه‌های خارجی فراهم است

مسئول بخش بین‌الملل سیزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت:

شرایط اجرا و پذیرایی از گروه‌های خارجی فراهم است

به گفته مسئول بخش بین‌الملل سیزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت، شرایط برای پذیرایی و اجراهای گروه‌های خارجی فراهم است و اولین اجرا روز یکشنبه با تئاتری از کشور آلمان خواهد بود.

رامونا شاه مسئول بخش بین‌الملل سیزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت در تشریح برنامه‌های این بخش گفت: ما به گروه‌های مختلف از ۴۰ کشور فراخوان را فرستادیم که از این میان ۳۰ کشور درخواست شرکت داشتند و در نهایت از بین آنها ۴ اثر برگزیده شد.

وی ادامه داد: آثاری که در انتخاب حذف شدند آثار خوبی بودند اما نتوانستند از لحاظ زمانی با ما هاهنگ شوند، زیرا برخی از آنها مشکل تور و اجرا در کشورهای دیگر داشتند و برخی نیز بازیگرانشان در حال اجراهای دیگر بودند.

مسئول بخش بین‌الملل سیزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت عنوان کرد: حتی برخی کشورها اعلام آمادگی کرده بودند که مطابق با ساختارها و چارچوب‌های ما کارهای جدیدی برای این جشنواره تولید و ارائه کنند که این خیلی اتفاق خوبی است و دریک نگاه کلی می‌توان گفت استقبال کشورهای دیگر خوب بود.

وی در مورد اینکه مراحل اجرایی بخش بین‌الملل چگونه بوده است، گفت: همه کارها با هماهنگی و برنامه‌ریزی مناسب انجام شد، گروه‌ها انتخاب شدند، همه امکانات ایاب و ذهاب و اسکان و پذیرایی برایشان فراهم شده است و ما در ایام جشنواره میزبان آنها خواهیم بود.

رامونا شاه درباره ساخت دکورهای ویژه گروه‌های خارجی نیز توضیح داد: دکورهایشان مشخص شده، برخی که باید ساخته می‌شد نیز ساخته شده است و آنهایی که دکور خاصی ندارند بخشی از آن را با خودشان می‌آوردند.

وی با اشاره به این نکته که هنوز هیچ تصمیمی برای بخش بین‌الملل در دوره‌های بعدی اتخاذ نشده است، بیان کرد: امسال اولین دوره است و باید جشنواره برگزار شود، تا نقاط ضعف و قوت مشخص شود سپس برای دوره‌های بعدی تصمیم گیری‌های مناسبی صورت گیرد.

مسئول بخش بین‌الملل سیزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت در پایان گفت: در این دوره با حضور آقای پارسایی و تجربه، مهارت، توانایی و سابقه وی در جشنواره‌های دیگر از جمله فجر، همه چیز به بهترین شکل ممکن و با امکانات کامل و در نظر گرفتن تمام جزئیات برنامه‌ریزی شده است و امیدواریم تا پایان جشنواره همه کارها طبق برنامه پیش برود.