پیام خطا

  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).

تئاتر تك نفره ریشه در فرهنگ و نمایش ایرانی دارد

امیر دژاكام:

تئاتر تك نفره ریشه در فرهنگ و نمایش ایرانی دارد

امیر دژاكام نویسنده و كارگردان تئاتر برگزاری جشنواره تئاتر تك را لازم دانست و این گونه نمایشها را مطابق با سابقه فرهنگ و نمایشی ایرانی ارزیابی كرد.به گزارش دریافتی سایت تئاتر مقاومت از روابط عمومی چهارمین جشنواره سراسری تئاتر تك دژاكام عنوان كرد: ما در پیشینه نمایشی كشورمان نقالی، مثنوی خوانی، عاشیق های آذربایجان و... را داریم كه همگی تئاتر تك نفره محسوب می‌شوند.این مدرس تئاتر ضمن اشاره به جذابیت‌های تئاتر تك نفره خاطر نشان كرد: یكی از مشكلات تئاتر تك نفره امكان روایی شدن اثر و دوری از تئاتر است.دژاكام یكی از محاسن تئاتر تك نفره را كم هزینه بودن این گونه نمایش ها دانست و گفت: در كنار هر نمایشی كه اجرا می شود امكان اجرای یك تئاتر تك نفره نیز وجود دارد.كارگردان نمایش سه گانه میتراس اظهار داشت:‌ جشنواره تئاتر تك باید به معرفی متون و نویسندگان فعال در زمینه نگارش نمایشنامه های تك نفره بپردازد و این آثار را به چاپ برساند.وی با انتقاد از پروسه انتخاب آثار برای جشنواره ها خواستار تغییر این روش شد و افزود: بین آثار تصویب شده برای تمرین و آثار پذیرفته شده برای حضور در جشنواره ها رابطه منطقی وجود ندارد و از بین خیل آثار متقاضی تعداد محدودی پذیرفته می شوند. این روش علاوه بر آسیب به روحیه جوانها سبب اتلاف وقت و توان افراد می شود.