پیام خطا

  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).

بین المللی و دانشجو محور بودن ویژگی جشنواره تئاتر دانشگاهی است

مهرداد رایانی مخصوص :

بین المللی و دانشجو محور بودن ویژگی جشنواره تئاتر دانشگاهی است

مهرداد رایانی مخصوص گفت: وجود رویكردهایی مانند بین المللی شدن و دانشجو محور بودن در جشنواره تئاتر دانشگاهی از نكات حائز اهمیت و مطلوب این جشنواره است.به گزارش دریافتی سایت تئاتر مقاومت مهرداد رایانی مخصوص، كارگردان تئاتر و مدرس دانشگاه با اعلام این مطلب به ستاد خبری جشنواره تئاتر دانشگاهی گفت: تئاتر دانشجویی همواره، نیازمند وجود حركتی همچون جشنواره تئاتر دانشگاهی بوده و هست.وی با اشاره به جشنواره تئاتر دانشجویی در دهه های ۶۰و ۷۰ گفت : حركت هایی كه آن سالها انجام می شد نسلی را می پروراند كه امروز بخش زیادی از بنیه های توانمند تئاتر حرفه ای ما شده اند و آثار خوب و مطلوبی را از خود به جا می گذارند.رایانی بخش ویژه اساتید را به دلیل تحقق اهداف جشنواره در زمینه پرداختن به تئاتر دانشگاه ها مثبت ارزیابی كرده و افزود: این جشنواره صرفاً تئاتر دانشجویی را در نظر ندارند. نام گذاری آن دامنه وسیعی را در بر می گیرد و فرصتی مغتنم برای دانشگاهیان ایجاد می كند. امیدوارم همكاران و استادانی كه در این بخش حضور پیدا می كنند آثاری بالنده و شایسته ارائه دهند كه ظرفیت های عملی آموزشی را به دانشجویان انتقال دهد. از سوی دیگر امیدوارم جشنواره تئاتر دانشگاهی نیز بتواند حمایت كافی از این اساتید بعمل آورد تا نكات مورد نظرشان را به شكل مطلوب برای مخاطبین و دانشجویان ارائه دهند.رایانی خاطر نشان كرد: تئاتر دانشگاهی نیازمند استمرار است تا هر زمان نام تئاتر دانشگاهی برده شود، مصادیق آن به چشم آید . حركت به سمت جشنواره یك نوع توجه و بالندگی است. اما حركت به سمت تحقق اجراهای عمومی دانشگاهی حركت دیگری محسوب می شود . توقع من بعنوان یكی از اهالی تئاتر و دانشگاه همواره این بوده كه بتوانیم در دانشگاه هایمان محیطی فراهم كنیم كه مخاطبان برای تماشای تئاتر به دانشگاه ها مراجعه كنند.