پیام خطا

  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).

احمد ساعتچیان با «نام من ریچل کوری است» به جشنواره مقاومت می آید

احمد ساعتچیان با «نام من ریچل کوری است» به جشنواره مقاومت می آید

نمایش «نام من ریچل کوری است» نوشته کاترین واینر و به کارگردانی احمد ساعتچیان در پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت شرکت می کند.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی این جشنواره، احمد ساعتچیان در پانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت نمایش «نام من ریچل کوری است» را به روی صحنه می برد. در این مونولوگ که به شیوه مستند اجرا خواهد شد، فرانک حیدریان ایفای نقش می کند.

این نمایشنامه  برگرفته از خاطرات ریچل کوری فعال صلح است  که توسط آلن ریکمن و کاترین واینر به متن نمایشی تبدیل شده که یکی از جنجالی ترین آثار چندسال اخیر آمریکا و اروپا محسوب می شود و بارها از اجرای آن درایالت متحده جلوگیری شده است.

این نمایشنامه به روز شمار ریچل کوری یکی از فعالین صلح که به غزه سفر کرده بود می پردازد.

علاقه مندان جهت مطلع شدن از برگزاری بخش های مختلف این جشنواره می توانند به آدرس www.Resistancetheater.ir مراجعه کنند.

پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد فرهنگی روایت با دبیری حسین پارسایی در قالب اجرای عمومی آثار منتخب تهران و سایر شهرهای ایران از ۳۱ شهریور تا هفتم آذر ۱۳۹۴ در حال برگزاری است