پیام خطا

  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).

نمایشنامه "سکوت" در تئاتر شهر روخوانی می شود

یکشنبه،بیست و ششم خرداد

نمایشنامه "سکوت" در تئاتر شهر روخوانی می شود

"سکوت" عنوان نمایشنامه ای نوشته مهرداد رایانی مخصوص است که یکشنبه بیست و ششم خرداد ماه در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر به کارگردانی سپیده نظری پور روخوانی می شود.به گزارش سایت تئاتر مقاومت به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در این جلسه نمایشنامه خوانی که در چارچوب جلسات نمایشنامه خوانی مقاومت و توسط انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود ، حسام منظور، فرزانه سهیلی و سپیده نظری پور به عنوان نقش خوان حضور دارند.داستان این نمایشنامه که ساعت ۱۷ تاریخ یاد شده در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر روخوانی می شود، روایتگر زندگی جانبازی است که حال جسمی خوبی ندارد و پسر وی که تصمیم به ازدواج دارد، تا حدودی با عقاید پدر دچار اختلاف است.لازم به ذکر است این نمایشنامه سال گذشته در فرهنگسرای نیاوران نیز روخوانی شده بود.