داوران دومین جایزه محمود استادمحمد معرفی شدند

با هدف تقدیر از نویسندگان برترین نمایشنامه‌های تالیفی و اقتباسی سال ۱۳۹۴

داوران دومین جایزه محمود استادمحمد معرفی شدند

فرهاد توحیدی، اصغر همت، محمدامیر یاراحمدی، مجید قیصری و رویا نونهالی به عنوان داور دومین دوره جایزه محمود استادمحمد معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تئاتر دفاع مقدس، دومین دوره جایزه محمود استادمحمد با موضوع برترین نمایشنامه سال و با هدف شناسایی، معرفی و تقدیر از نویسندگان برترین نمایشنامه‌های تالیفی و اقتباسی سال ۱۳۹۴، اواسط دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

تاکنون ۱۳۳ نمایشنامه که در سال ۱۳۹۴ برای نخستین بار به صورت کتاب منتشر شده و یا در همین سال برای نخستین بار اجرا شده‌اند به دبیرخانه بنیاد محمود استاد محمد ارسال شده که توسط هیئت داوری مورد بررسی قرار خواهند گرفت. فرهاد توحیدی، اصغر همت، محمدامیر یاراحمدی، مجید قیصری و رویا نونهالی داوری این دوره را بر عهده دارند.

شایان ذکر است، در هر کدام از بخش‌های تالیفی و اقتباسی با اهدا لوح تقدیر، از سه اثر برتر تقدیر می‎شود و نشان محمود استادمحمد به پدیدآورندگان برترین نمایشنامه‌ تالیفی و اقتباسی سال ۱۳۹۴ اهدا خواهد شد. همچنین در این مراسم از دو چهره پیشکسوت تئاتر ایران نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است فراخوان دومین دوره جایزه این رویداد نیمه شهریور ماه از سوی دبیرخانه این جایزه در دو بخش بهترین نمایشنامه سال و بهترین نمایشنامه اقتباسی منتشر شده بود.