پیام خطا

  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).

پاسداشت روز جهانی تئاتر با اردیبهشت تئاتر ایران

پاسداشت روز جهانی تئاتر با اردیبهشت تئاتر ایران

مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران به تشریح برنامه های پاسداشت روز جهانی تئاتر (اردیبهشت تئاتر ایران) پرداخت.به گزارش سایت تئاتر مقاومت؛ حسین راضی گفت: طرح برگزاری اردیبهشت تئاتر ایران برای نخستین بار در سال گذشته به صورت سراسری برگزار شد که دستاوردهای قابل توجهی برای تئاتر ایران به همراه داشت و امسال نیز با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، در سطح گسترده تری برگزار می شود.وی در ادامه گفت: تجلیل از مقام عالی هنرمندان، پژوهشگران و فعالان عرصه نمایش در یک سال گذشته به همراه تقدیر از نهادهای موثر از جمله برنامه های این مراسم است. در عین حال مشارکت مقامات ارشد استان ها و مدیران فرهنگی در این بزرگداشت نشان از توسعه فعالیت های نمایشی در سال های اخیر دارد.به گفته راضی، تئاتر ایران بالنده و تاثیرگذار است و آحاد مردم ما این ضرورت فرهنگی را پاس می دارند. اردیبهشت تئاتر ایران فرصتی برای ابراز این همدلی است.مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی افزود: از نکات دیگر برگزاری این جشن ها، تنوع و برنامه های متناسب با فرهنگ اقلیمی و بومی استان های کشور خواهد بود، اجرای قطعات کوتاه نمایشی و موسیقی ، پاسداشت حضور پیشکسوتان و دعوت از چهره های نامدار ایران به همراه برگزاری نمایشگاه عکس، پوستر و ماسک ، محصول تلاش هنرمندان هر استان، برپایی کارگاه های آموزشی و اجراهای عمومی آثار نمایشی در مهد کودک ها، مدارس و محافل عمومی و فرهنگی، گزارش های تصویری از دستاوردها و فعالیت های هر استان از دیگر برنامه های پیش بینی شده اردیبهشت تئاتر ایران است.