پیام خطا

  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).

مجموعه تئاتر شهر و اجرای پنج اثر نمایشی تازه

مجموعه تئاتر شهر و اجرای پنج اثر نمایشی تازه

مجموعه تئاتر شهر تهران در نیم فصل نخست کاری خود، با اجرای پنج اثر جدید به فعالیت سال ۸۸ خود ادامه می دهد.به گزارش سایت تئاتر مقاومت از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، سالن اصلی پس از اجرای نمایش "رویاهای خلیج فارس" که با کارگردانی "امیر دژاکام" اجرا می شود، پذیرای نمایش "شعله در زمهریر" نوشته "یاسین حجازی" است که با کارگردانی "محمدرضا مداحیان" اجرا خواهد شد.همچنین سالن چهارسو پس از نمایش "کشتی شیطان" که با نویسندگی و کارگردانی "آتیلا پسیانی" اجرا می شود. به استقبال نمایش "مادر مانده، ما در مانده" با نویسندگی "حمیدرضا آذرنگ" و کارگردانی مشترک "حمیدرضا آذرنگ" و "نیما دهقان" می رود.سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر نیز پس از ارایه نمایش "پشت کلانتری، کوچه اول، تیر چراغ برق" که با نویسندگی "علی اصغری" و کارگردانی "فرشاد منظوفی نیا" اجرا می شود. پذیرای نمایش خرمشهر ۱۱ نوشته و کار "اصغر خلیلی" خواهد بود.سالن سایه نیز پس از اجرای نمایش "بخوان" که با طراحی و کارگردانی "عاطفه تهرانی" روی صحنه است، نمایش "قهوه ای – طلایی" نوشته مشترک "هوشنگ هیهاوند" و "فارس باقری" و کارگردانی "هوشنگ هیهاوند" را به تماشاگران خود ارایه می کند.همچنین کارگاه نمایش پس از اجرای "علی بابا و چهل دزد بغداد" نوشته و کار "جواد ذوالفقاری" پذیرای نمایش "عجیب ولی واقعی" نوشته مشترک "علی اصغری" و "یاسر خاسب" است که با کارگردانی "یاسر خاسب" اجرا خواهد شد.