پیام خطا

  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).

فراخوان جشنواره تئاتر استان تهران منتشر شد

با اولویت تئاتر دینی ، دفاع مقدس و آئین و سنن بومی

فراخوان جشنواره تئاتر استان تهران منتشر شد

چهاردهمین جشنواره تئاتراستان تهران با اولویت تئاتر دینی ، دفاع مقدس و آئین و سنن بومی برگزار می شود.به گزارش سایت تئاتر مقاومت، در فراخوان مشترک چهاردهمین جشنواره تئاتر صحنه ای و دهمین جشنواره تئاتر خیابانی استان تهران آمده است که در این جشنواره آثاری که به ترویج اصلاح الگوی مصرف بپردازند و همچنین آثاری که با موضوعات دینی ، مذهبی ، دفاع مقدس ، آئین ها و سنن بومی و مسائل اجتماعی معاصر ، تاریخی و تجربه های جدیدی در فرم نمایشی بپردازند در اولویت انتخاب قرار می گیرند.این جشنواره رقابتی در سه بخش صحنه ای ، خیابانی و نمایشنامه خوانی برگزار خواهد شد و آثار نباید در جشنواره دیگری شرکت کرده باشند. نمایشنامه ها غیر ترجمه ، از تولیدات جدید و با اولویت نویسندگان شهرستان های استان پذیرفته می شود.هر کارگردان نیز تنها یک اثر در هر بخش می تواند داشته باشد و برای ارائه تقاضا خود باید به یکی از ادارات ارشاد شهرستان ها ی استان مراجعه نمایند.مهلت این فراخوان تا ۳۰ شهریور اعلام شده و جشنواره در ۲۸ آبان و به صورت متمرکز در تالار محراب برگزار می شود.