پیام خطا

  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۷ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۸ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 8 in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load()‎ (line ۳۶۹۹ of ‎/home/revayat/public_html/modules/user/user.module).

"عشق را چه شد" در خانه نمایش

"عشق را چه شد" در خانه نمایش

به گزارش سایت تئاتر مقاومت نمایش "عشق را چه شد" به نویسندگی و كارگردانی امیر بختیاری در خانه نمایش روی صحنه است.احمد ایرانی خواه بازیگر و مشاور این نمایش به خبرنگار تئاتر مقاومت گفت:‌ در نمایش "عشق را چه شد" فریده دریامج، احمد ایرانیخواه، امیر بختیاری، محمد ربانی، آذر سماواتی و شقایق احمدی ایفای نقش می كنند.وی افزود: "عشق را چه شد" با مضمون دفاع مقدس به نگارش درآمده و در مورد زورخانه ای است كه فرزند صاحب این ملك كه مرشد است از اسارت برگشته و می بیند دختر و دامادش می خواهند زورخانه را خراب و به جای آن برج بسازند. طی اتفاقاتی كه در جریان نمایش می افتد مرشد نمی گذارد كه زورخانه خراب شود و...لازم به ذكر است: خانه نمایش اداره تئاتر تا اواخر بهمن با وقفه ای به مناسبت عاشورا و تاسوعای حسینی هر روز از ساعت ۶ لغایت ۸ میزبان نمایش "عشق را چه شد" خواهد بود.